Turboo Automation Co., Ltd

  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده
مارک های توربو
تعداد کارمندان 200~300
فروش سالانه 10000000-11000000
سال تاسیس 2011
صادرات کامپیوتر 80% - 90%

معرفی

TURBOO Automation Co.,Ltd یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات محصولات اتوماسیون دروازه در چین تخصص دارد.ما از سال 2011 درگیر اتوماسیون گیت هستیم.


سهم بازار اصلی ما در خارج از کشور است که در جنوب شرقی، اروپای میانه شرقی، آمریکا و غیره واقع شده اند. خریداران از بیش از 140 کشور می آیند.علاوه بر این، ما سهم بازار بسیار خوبی را در داخل کشور نیز بر عهده داریم.TURBOO با محصولات پایدار و باکیفیت و همچنین خدمات به موقع و عالی خود شهرت بسیار خوبی در صنعت و اعتماد در بین مشتریان و شرکا به دست آورده است.


گردان ها و دروازه های ما برای افزایش امنیت و بهینه سازی نیروی انسانی در نقاط ورودی شما طراحی شده اند.این سیستم ها کنترل کارآمد و ظریف دسترسی فردی به محل شما را برای شما فراهم می کند.نصب آنها ساده، قابل درک و نگهداری آسان است.محصولات "TURBOO" کاربرد گسترده ای در شرکت های صنعتی، باغ نشیمن، ساختمان دفاتر، فروشگاه ها، موزه ها، تاسیسات امنیتی، زندان ها، نیروگاه های هسته ای، فرودگاه ها، راه آهن، بنادر دریایی، مراکز نمایشگاهی، استراحتگاه های اسکی، تناسب اندام و سایر زمینه ها پیدا می کنند.

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

تاریخ

از سال 2006 تا 2010، Turboo شرکت تجارت کلیه محصولات امنیتی است.

 

در اکتبر 2011، کارخانه جدید ما تنها با 10 کارمند تکمیل شد که درگیر اتوماسیون دروازه است.اما در سال اول، ما تمام پروژه های SM cenimas فیلیپین را دریافت کردیم، تقریباً 400 واحد گردان.

 

در ژوئیه 2014، با افزایش تقاضا برای توانایی تولید برای پاسخگویی به سفارشات مشتریان، Turboo یک پایگاه استاندارد تولید تورنتیکل با کارخانه 5000 ㎡ در شهر Dongguan شهر گوانگدونگ ایجاد کرد.

 

در اکتبر 2014، با رشد مداوم بخش فروش، ما به ساختمان اداری جدید نقل مکان کردیم و شروع به ایجاد یک کارخانه بزرگتر برای تولید محصولات سفارشی در شهر شنژن کردیم.توربو با ایجاد دپارتمان تحقیق و توسعه قادر به ارائه انواع راه حل ها برای رفع نیازهای مشتریان می باشد.

 

در نوامبر 2016، ما یک کارخانه 10000 ㎡ واقع در شهر شنژن، با نزدیک به 300 متر مربع آزمایشگاه داریم.
بیش از 50 کارمند در تیم تحقیق و توسعه، بیش از 150 ثبت اختراع در زمینه فنی و طراحی وجود دارد.این تضمین می کند که Turboo محصولات با کیفیت بالا و خدمات نگهداری خوب ارائه می دهد.

 

در سال 2020، Turboo یک کارخانه 10000 ㎡ دیگر در شهر فوژو ساخت تا نیازهای بازار را برآورده کند.

 

اکنون Turboo شهرت بسیار خوبی در صنعت و اعتماد در بین مشتریان و شرکا به دست آورده است

 

در سال 2023، Turboo بیش از 20000 متر مربع کارخانه از جمله دفتر مرکزی شنژن و کارخانه فوژو و بیش از 200 کارمند دارد.

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 1

سرویس

TURBOO شیوه مدرن مدیریت سازمانی، روش کارآمد توسعه محصول و همچنین سیستم کنترل کیفیت دقیق را انجام می دهد که باعث شده است محصولات و خدمات TURBOO به طور مداوم در رتبه بندی برتر قرار گیرند. دانش و مهارت های تخصصی توسط هر یک از اعضای تیم به TURBOO ارائه می شود. که TURBOO را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از اتوماسیون دروازه‌های عالی از گردان سه پایه، دروازه مانع فلپ، دروازه مانع نوسانی، گردان تمام‌قد، مسدودکننده راه، انواع دروازه‌های خودکار و راه‌حل‌های امنیتی الکترونیکی را تولید و ارائه دهد.

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

TURBOO خدمات OEM و ODM را ارائه می دهد.تیم تحقیق و توسعه قوی TURBOO و کارخانه بزرگ ما را قادر می سازد تا گردان های استاندارد و سفارشی تولید کنیم.

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 1

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 2

 

تیم ما

Glory شاهد کار سخت Turboo است، موفقیت به ما الهام می‌دهد تا به جلو قدم برداریم.قدرت نام تجاری قوی و خدمات بی نقص به مشتری باعث شده است که Turboo به بیش از 140 کشور خارج از کشور صادرات داشته باشد و راه حل های گردان های هوشمند را برای مشتریان مختلف در سراسر جهان ارائه دهد.

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 1

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 2

پیام بگذارید