Turboo Automation Co., Ltd

  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: توربو
تعداد کارمندان: 200~300
فروش سالانه: 10000000-11000000
سال تاسیس: 2011
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%

معرفی

TURBOO Automation Co.,Ltd یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات محصولات اتوماسیون دروازه در چین تخصص دارد.ما از سال 2011 درگیر اتوماسیون گیت هستیم.


سهم بازار اصلی ما در خارج از کشور است که در جنوب شرقی، اروپای میانه شرقی، آمریکا و غیره واقع شده است. خریداران از بیش از 100 کشور می آیند.علاوه بر این، ما سهم بازار بسیار خوبی را در داخل کشور نیز بر عهده داریم.TURBOO با محصولات پایدار و باکیفیت و همچنین خدمات به موقع و عالی خود شهرت بسیار خوبی در صنعت و اعتماد در بین مشتریان و شرکا به دست آورده است.


گردان ها و دروازه های ما برای افزایش امنیت و بهینه سازی نیروی انسانی در نقاط ورودی شما طراحی شده اند.این سیستم ها کنترل کارآمد و ظریف دسترسی فردی به محل شما را برای شما فراهم می کند.نصب آنها ساده است، درک آنها آسان و نگهداری آنها ساده است.محصولات "TURBOO" کاربرد گسترده ای در شرکت های صنعتی، باغ نشیمن، ساختمان دفاتر، فروشگاه ها، موزه ها، تاسیسات امنیتی، زندان ها، نیروگاه های هسته ای، فرودگاه ها، راه آهن، بنادر دریایی، مراکز نمایشگاهی، استراحتگاه های اسکی، تناسب اندام و سایر زمینه ها پیدا می کنند.

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

تاریخ

از سال 2006 تا 2010، Turboo یک شرکت تجاری برای کلیه محصولات امنیتی است.

 

در اکتبر 2011، کارخانه جدید ما تنها با 10 کارمند تکمیل شد که درگیر اتوماسیون دروازه هستند.اما در سال اول، ما تمام پروژه‌های SM cenimas فیلیپین را دریافت کردیم، تقریباً 400 واحد گردان.

 

در جولای 2014، Turboo یک کارخانه بزرگتر در شهر Dongguan، تقریبا 4000 متر مربع، برای تولید استاندارد، با 70 پرسنل با هم، که در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات محصولات اتوماسیون دروازه در چین تخصص دارد، ساخته است.و سپس با بسیاری از شرکت های بزرگ همکاری کردیم

 

در اکتبر 2014، با رشد مداوم بخش فروش، ما به ساختمان اداری جدید نقل مکان کردیم و شروع به ایجاد یک کارخانه بزرگتر برای تولید محصولات سفارشی، با واحد تحقیق و توسعه کردیم.

 

در نوامبر 2016، ما یک کارخانه 10000 ㎡ واقع در شهر شنژن داریم که نزدیک به 300 متر مربع آزمایشگاه دارد.
بیش از 50 کارمند در تیم تحقیق و توسعه، بیش از 150 ثبت اختراع در زمینه فنی و طراحی وجود دارد.این تضمین می کند که Turboo محصولات با کیفیت بالا و خدمات نگهداری خوب ارائه می دهد.

 

در سال 2020، Turboo یک کارخانه 10000 ㎡ دیگر در شهر فوژو ساخت تا نیازهای بازار را برآورده کند.

 

اکنون Turboo شهرت بسیار خوبی در صنعت و اعتماد در بین مشتریان و شرکا به دست آورده است

 

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 1

سرویس

TURBOO شیوه مدرن مدیریت سازمانی، روش کارآمد توسعه محصول و همچنین سیستم کنترل کیفیت دقیق را انجام می دهد که باعث شده است محصولات و خدمات TURBOO به طور مداوم در رتبه بندی برتر قرار گیرند. دانش و مهارت های تخصصی توسط هر یک از اعضای تیم به TURBOO ارائه می شود. که TURBOO را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از اتوماسیون دروازه‌های عالی از گردان سه پایه، دروازه مانع فلپ، دروازه مانع نوسانی، گردان تمام ارتفاع، مسدودکننده راه انواع دروازه‌های خودکار و راه‌حل‌های امنیتی الکترونیکی را تولید و ارائه دهد.

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

تیم ما

Glory شاهد کار سخت Turboo است، موفقیت به ما انگیزه می دهد که گامی به جلو برداریم.قدرت برند قوی و خدمات بی نقص به مشتری، Turboo را به بیش از 150 کشور خارج از کشور صادر می کند و راه حل های گردان های هوشمند را برای مشتریان مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد.

چین Turboo Automation Co., Ltd نمایه شرکت 0

پیام بگذارید