خط تولید

شرکت TURBOO Automation Co.LTD یک شرکت با فناوری پیشرفته است که از سال 2006 در زمینه دروازه های گردان در چین تخصص دارد.
 

ما کارخانه خودمان 20000 متر مربع در شهر شنژن، نزدیک به 500 متر مربع آزمایشگاه، 400 متر مربع نمایشگاه داریم.بیش از 150 اختراع در زمینه فنی و طراحی وجود دارد.این تضمین می کند که Turboo دروازه های مانع گردان با کیفیت بالا و خدمات نگهداری خوب را ارائه می دهد.

 

Turboo Automation Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

 

 

OEM / ODM

دانش و مهارت‌های تخصصی توسط هر یک از اعضای تیم به TURBOO آورده می‌شود، که TURBOO را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از اتوماسیون دروازه‌های عالی از گردان سه‌پایه، دروازه مانع فلپ، دروازه مانع چرخشی، چرخ‌گردان تمام‌قد، مسدودکننده جاده را تولید و ارائه دهد. انواع دروازه های خودکار و غیره راه حل های امنیتی الکترونیکی و راه حل های OEM / ODM.

 

Turboo Automation Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

 

تحقیق و توسعه

شرکت TURBOO همواره متعهد به تحقیق و توسعه و نوآوری محصول جدید و پیگیری بی وقفه کیفیت محصولات سنتی بوده است.در اکتبر 2016، این شرکت به طور جداگانه مرکز تحقیق و توسعه Turboo Automation را با مساحت اداری بیش از 1500 مربع و تعداد تحقیقات و توسعه موجود و سایر پرسنل مرتبط با بیش از 50 نفر راه اندازی کرد، در عین حال ما دارای آزمایشگاه، تست هستیم. اتاق ها و مراکز کیفیت حرفه ای.قدرت قوی تحقیق و توسعه باعث می شود Turboo توانایی سفارشی سازی سریع مشتریان و استانداردسازی قالب یکنواخت تر و پایدارتر را داشته باشد، بسیار بیشتر از همتایان خود در حدود 5000000 بار و امنیت بهتری داشته باشد. ما نزدیک به صد اختراع را با گواهینامه CE اتحادیه اروپا

 

Turboo Automation Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

 

 

 

پیام بگذارید